Doručenie do celého sveta

V SCM Logistics ponúkame všetky potrebné služby na prepravu vášho tovaru. Naše dopravné služby sú založené na dlhoročných skúsenostiach a expertízach, ktoré znižujú riziká prepravy i náklady zákazníkov. Náš systém riadenia dopravy a preprava na mieru zabezpečia ideálnu trasu pre váš tovar.

Vybrať si môžete konkrétny druh dopravy alebo kombinovanú prepravu podľa vašich potrieb. Poskytujeme medzinárodnú a vnútroštátnu pozemnú dopravu v rámci Európy a Ázie od 0,1 kg až po nadrozmerné prepravy. Ponúkame nákladné prepravy, celovozové prepravy (FTL), kusové prepravy a čiastočné prepravy (LTL), dokládky (PTL) i zoskupenie viacerých prepráv (Groupage).

Doručenie do celého sveta SCM Logistics

Naše dopravné služby

Prepravujte s nami bezpečne a bez hraníc.
U nás sa môžete spoľahnúť na individuálnu dopravu vášho tovaru doma i v zahraničí.

Medzinárodná a vnútroštátna cestná doprava

Pozemná doprava

Medzinárodná a vnútroštátna cestná doprava, nákladná preprava a vlaková doprava. Možnosť poistenia prepravy.

Lodná preprava tovarov

Námorná doprava

Freight forwarding, nákladná preprava, celokontajnerová doprava (FCL), zberná služba (LCL), preprava s kontrolou teploty.

Vzdušná preprava SCM Logistics

Letecká doprava

Door to Door preprava, vyzdvihnutie tovaru pri dverách odosielateľa a rýchle doručenie až k dverám príjemcu.

Kvalifikovaní zamestnanci v logistike

Dlhoročné skúsenosti a vyškolení zamestnanci

Trasu prepravy dokážeme bezchybne naplánovať vďaka našim skúsenostiam a odborníkom, ktorí tvoria náš logistický tím. Znižujeme tak náklady našich klientov i partnerov a zároveň tvoríme čo najekologickejšiu trasu.

GPS sledovanie pohybu vozidiel nám umožňuje okamžite reagovať na situácie na cestách, ako sú zápchy či obchádzky. Váš tovar doručíme v očakávanom čase vďaka nášmu systému dopravy. Naše dlhodobé partnerstvá sú zárukou toho najlepšieho servisu, ktorý sa dá uplatniť vo všetkých priemyselných oblastiach.