Naše dopravné služby

Ponúkame vám všetky potrebné služby na prepravu vášho tovaru. Naše dopravné služby sú založené na dlhoročných skúsenostiach a expertízach, ktoré znižujú riziká a náklady pre našich zákazníkov.

Poskytujeme medzinárodnú a vnútroštátnu pozemnú dopravu v rámci Európy a Ázie od 0,1 kg až po nadrozmerné prepravy. Náš systém riadenia dopravy a preprava na mieru zabezpečia ideálnu trasu pre váš tovar. Vybrať si môžete konkrétny druh dopravy alebo kombinovanú dopravu, podľa vašich potrieb. Prepravujte s nami bez hraníc.

Typy prepravy tovarov SCM Logistics

Pozemná doprava

I am Service Box

Expresné prepravy, prepravy nebezpečného tovaru ADR, FTL, LTL, PTL a Groupage.

Typy prepravy tovarov SCM Logistics

Letecká doprava

Cargo Hub Ocean Direct

Door to Door preprava, tovar vyzdvihneme pri dverách odosielateľa a doručíme až k dverám príjemcu.

Typy prepravy tovarov SCM Logistics

Námorná doprava

Cargo Hub Ocean Direct

LCL a FCL, kombinová doprava, Port to Door a Door to Door preprava.

Dlhoročné skúsenosti a kvalifikovaní zamestnanci

Trasy prepravy dokážeme naplánovať bezchybne a ideálne vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a odborníkom, ktorí tvoria náš logistický tím. Znižujeme tým náklady našich klientov a partnerov a zároveň tvoríme čo najekologickejšiu možnú trasu prepravy.

GPS sledovanie pohybu vozidiel nám umožňuje okamžite reagovať na situácie na cestách, akými sú napríklad zápchy či obchádzky. Nemusíte sa báť meškania, váš tovar doručíme v očakávanom čase vďaka nášmu systému dopravy. Naše skúsenosti a dlhodobé partnerstvá sú zárukou toho najlepšieho servisu, ktorý sa dá uplatniť vo všetkých priemyselných oblastiach.

Optimalizácia systému opráv a reklamácií